Rekomendacje

Centrum Języka Angielskiego OXFORD to miejsce gdzie panuje bardzo ciepła i przyjazna atmosfera. Nasz syn (8 lat) od pierwszej chwili jest zachwycony zajęciami. Zaraził się chęcią nauki języka angielskiego i co najważniejsze z uśmiechem na twarzy dzieli się swoimi osiągnięciami w domu. W naszej ocenie nauczyciel jest doskonałym pedagogiem i ma rewelacyjne podejście do dzieci.
Serdecznie polecamy!

Rodzice Piotrka - Piotrek uczeń grupy dzieci


Jestem mamą trójki wspaniałych dzieci. Dwoje z nich już uczęszcza do szkoły i uczą się j. angielskiego w Centrum Języka Angielskiego OXFORD. Zajęcia tu są prowadzone w małych grupach, co gwarantuje bezpośredni kontakt lektora z uczniem. Daje to  dużą możliwość prowadzenia dialogu co w dużym stopniu ułatwia zapamiętywanie słów i form gramatycznych. Chłopaki chętnie uczęszczają na zajęcia, które prowadzone są w interesujący sposób z zastosowaniem różnych form multimedialnych. Zdobytą wiedzę wykorzystują na co dzień, co utwierdza nas w przekonaniu, iż lekcje należy kontynuować ponieważ przynoszą niesamowite efekty.

Zadowolona mama:-) - Jakub uczeń grupy młodzieżowej oraz Dawid uczeń grupy dzieci.


Naszą córkę Majkę posłaliśmy do Centrum Języka Angielskiego OXFORD, licząc na to, że nauka, zabawa z podstawami języka angielskiego pozwoli w przyszłości łatwiej i szybciej opanować ten niezbędny w dzisiejszych czasach język dla lepszego startu w życie. Zajęcia z Panem Alkiem zdecydowanie przerosły nasze oczekiwania, po każdej lekcji córka zaskakuje nas coraz to nowymi słowami, zwrotami wymawianymi z akcentem. Kilka razy mieliśmy okazję słyszeć jak Pan Alek prowadzi zajęcia, jego podejście do dzieci, powoduje, że chętnie go słuchają, czynnie uczestniczą w zajęciach, na które lubią uczęszczać.
Polecamy!!!

Rodzice Majki – Maja uczennica grupy dzieci


Poniższe słowa chcę skierować do osób, które poszukują szkoły językowej i oczekują wysokiego poziomu nauczania oraz pełnego zaangażowania ze strony lektora.
Dwójka moich dzieci uczy się i rozwija swoje zdolności językowe na zajęciach w Centrum Języka Angielskiego OXFORD w Kościerzynie. Córka (10 lat) kontynuuje naukę już kolejny rok z rzędu, zaczęła uczęszczać na zajęcia już przedszkolu (Niepubliczne Przedszkole BAJKA). Natomiast syn (13 lat) zaczął naukę rozpoczynając piątą klasę szkoły podstawowej zmobilizowany przez młodszą siostrę, która chętnie pomagała mu odrabiać lekcje z j. angielskiego w klasie czwartej.
Zajęcia odbywają się w pracowni językowej komfortowo wyposażonej, w tym roku szkolnym (2012/2013) do dyspozycji uczniów udostępniono w formule biblioteki, książki w angielskiej wersji językowej. Dzieci chętnie uczęszczają na zajęcia. Prowadzone są one ciekawie przez kompetentną osobę pana Aleksandra Ziębę – nauczyciela z doświadczeniem, który podchodzi indywidualnie do ucznia. Zajęcia odbywają się w małych grupach, systematycznie 2 razy w tygodniu.
Osobom, które chciałyby aby ich pociechy nauczyły się języka angielskiego lub sami chcieliby podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności z powodzeniem mogę polecić Centrum Języka Angielskiego OXFORD w Kościerzynie. Na pewno będzie to dobry wybór.

Asia - Martynka i Szymon uczniowie grupy dzieci i młodzieży


Zawsze żałowałem, że nie znam języka angielskiego, nigdy w szkole ani też na studiach nie uczyłem się tego języka, podejmując jedynie próby „samouczenia się”. Kiedy więc pojawiła się okazja do nauki w CJA Oxford, uznałem, że podejmę wyzwanie, chociaż obawiałem się, że w moim wieku jest już za późno na naukę. Sposób prowadzenia zajęć był dla mnie zaskoczeniem, z jednej strony sympatyczna, przyjazna atmosfera, z drugiej konsekwentnie i systematycznie prowadzone zajęcia przy użyciu ciekawych materiałów. Motywacją do nauki stają się obserwowane postępy. Obecnie po niespełna 1,5 rocznej nauce jestem w stanie porozumiewać się z obcokrajowcami np. w trakcie wycieczek zagranicznych. Ucząc się sam na pewno nie osiągnąłbym tego celu.

Marek – grupa dorosłych


Do Centrum Języka Angielskiego OXFORD nasz syn uczęszcza praktycznie od początku istnienia tej szkoły . W zajęciach prowadzonych przez jej lektora Pana Aleksandra Ziębę uczestniczył już w Przedszkolu „Bajka”. Szybko zorientowaliśmy się, że Maciek bardzo lubi te zajęcia i poznawanie nowego języka sprawia mu frajdę. Obecnie jest już w III klasie i nauka języka angielskiego jest dla niego przyjemnością, a nie koniecznym przymusem szkolnym. Jesteśmy przekonani, że jest to zasługą kreatywnie prowadzonych zajęć, nowoczesnymi metodami zgodnymi z zainteresowaniami dziecka i w najwyższym standardzie. Kierowani pozytywnymi doświadczeniami do grupy maluchów zapisaliśmy również naszą córkę. Uważamy, że CJA OXFORD jest doskonałym miejscem do tego, aby zaszczepić w dzieciach chęć nauki języka angielskiego.

Rodzice Maćka i Kasi - Maciek i Kasia uczniowie grup dziecięcych


Jestem szczęśliwą mamą trójki dzieci. Naszą "zabawę" z Oxfordem zaczęliśmy 3 lata temu i wiem, że nie są to zmarnowane 3 lata! Chłopcy pozyskali i nadal pozyskują ogromną wiedzę na temat języka angielskiego. Chętnie biegną na zajęcia, wychodzą z nich z uśmiechem. Czasem widzę, że nowo poznany materiał ich „przerasta”, ale już po kolejnych zajęciach sami w domu tłumaczą o co chodzi:) Lokal świetnie dostosowany, nauczyciele widać że lubią to co robią i zarażają uczniów pozytywnym podejściem do języka. Nie zmieniajcie się!!!

Mama Cezarego i Oliwiera - Cezary i Oliwier uczniowie grup dziecięcych


Moja córka Marta do Centrum Języka Angielskiego uczęszcza trzeci rok. Chodzi tam bardzo chętnie, gdyż wiedza przekazywana jest w sposób profesjonalny ale również w sposób łatwy i przyjemny. Jest to doskonała szkoła językowa przyjazna dziecku ale również rodzicom. Z nauczycielami i dyrekcją placówki można bezpośrednio rozwiązać dany problem dotyczący dziecka oraz załatwić sprawy formalne. Centrum Językowe Oxford proponuje również kursy językowe letnie, dzięki czemu dziecko może spędzić miło i ciekawie dwa tygodnie wakacji nie tylko ucząc się ale również poznając nowe, ciekawe miejsca (wycieczki). Jestem bardzo zadowolona z Centrum Języka Angielskiego Oxford. Są tam wykwalifikowani nauczyciele, ale też miła i serdeczna atmosfera. Cieszę się, że uczęszcza tutaj moja córka, a od września również syn.

Mama Marty - Marta uczennica grupy dziecięcej


Jeżeli szukasz solidnej i profesjonalnej szkoły językowej, to z całą pewnością mogę polecić CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO OXFORD w Kościerzynie. Mój syn Maciej (lat 13) uczęszcza do Oxfordu już czwarty rok (wcześniej miał lekcje z panem Alkiem Ziębą w Szkole Podstawowej nr 4). Pan Alek na każdych zajęciach zaraża Macieja miłościa do angielskiego i zaszczepia w nim głód wiedzy. Syn z chęcią uczęszcza na zajęcia, które są zawsze ciekawie i profesjonalnie prowadzone. Pan Alek jest solidny i wymagający, ma przy tym wspaniały kontakt z dziećmi i młodzieżą. Na zajęciach stosuje metody aktywizujące uczniów. W procesie nauki uwzględnia zainteresowania i pasje swoich podopiecznych. CJA Oxford zapewnia wspaniałe warunki nauki- mało liczne grupy, przyjazna atmosfera, wspaniałe i w pełni wyposażone sale lekcyjne. Jako rodzic mam 100%-ową pewność, że nauka w Oxfordzie jest znakomitą inwestycją. Jestem bardzo zadowolona z widocznych efektów, a sukcesy syna mówią same za siebie:
⁃ w IV klasie zdobył tytuł LAUREATA za zajęcie 10 miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka angielskiego OLIMPUS Sesja Wiosenna,
⁃ w tym roku zajął II miejsce w finale I Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego „AROUND ENGLISH” 2015r.
⁃ oraz I miejsce w II Wiosenym Konkursie z języka angielskiego „TEST YOUR ENGLISH” 2015r.
⁃ OXFORD- THANK YOU VERY MUCH. YOU ARE THE BEST!

Anna Podolska