Nasz OXFORD

Zdjęcie budynku

Firma działa na rynku od 2011roku.

Centrum Języka Angielskiego Oxford znajduje się w centrum Kościerzyny, przy ulicy Sienkiewicza 14. Położenie CJA Oxford jest dogodne zarówno dla słuchaczy przemieszczających się pieszo, rowerzystów, jak i kierowców samochodów. Dysponujemy miejscami postojowymi dla samochodów oraz rowerów.

Zajęcia odbywają się w komfortowo wyposażonych pracowniach językowych. Wystrój sal sprzyja budowaniu przyjaznej atmosfery.

Nasza oferta skierowana jest głównie do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych bez względu na poziom zaawansowania językowego. Oferujemy również kursy językowe dla grup zorganizowanych, ukierunkowanych specjalistycznie.

Dzięki współpracy z wydawnictwami i fachowemu doradztwu metodycznemu, nasi klienci korzystają z najwyższej jakości materiałów pomocniczych i mają dostęp do wszelkich nowości dydaktycznych i wydawniczych. Do dyspozycji słuchaczy pozostaje biblioteczka językowa, której zbiory są systematycznie uzupełniane i powiększane. W ofercie posiadamy książki i czasopisma przydatne rozwijaniu nie tylko umiejętności językowych, ale także indywidualnych zainteresowań.

Nasz Oxford

OXFORD to:

  • wykształcona kadra,
  • doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych,
  • współpraca z wydawnictwami: Person, Oxford, Macmillan,
  • dogodne położenie budynku,
  • komfortowe wyposażenie sal,
  • biblioteczka anglojęzyczna dla słuchaczy,
  • miła atmosfera,
  • atrakcyjne ceny i warunki płatności,

Lektorzy

Lektorzy

Organizatorem całego procesu dydaktycznego i wiodącym lektorem CJA Oxford jest Aleksander Zięba, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w nauczaniu dzieci i młodzieży na wszystkich poziomach edukacyjnych.

Jednym z głównych założeń CJA Oxford jest świadczenie wysokiej jakości usług dydaktycznych. Dlatego też wymagamy, aby nasi nauczyciele byli absolwentami wyższych uczelni i cechowali się nie tylko znajomością języka angielskiego, ale posiadali kwalifikacje potrzebne do nauczania języka. Powinni posiadać predyspozycje do pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.

Dyrekcja Centrum prowadzi stały nadzór nad poprawnością i efektywnością przebiegu edukacji, systematycznie kontrolując wydajność pracy oraz osiągnięcia i postępy słuchaczy.


Metody Nauczania

Metody nauczania

Metody nauczania w naszym Centrum dostosowywane są zarówno do potrzeb poszczególnych grup wiekowych, jak i poziomów nauczania. Zajęcia ukierunkowane są na rozwijanie umiejętności swobodnego posługiwania się językiem angielskim w różnych sytuacjach, zarówno w mowie, jak i w piśmie.

W naszej placówce nauczanie oparliśmy o metodę komunikatywną, która w połączeniu z umiejętnościami naszych lektorów, pozwala słuchaczom osiągać satysfakcjonujące rezultaty.

Posiadamy pokaźne zasoby pomocy dydaktycznych oraz dostęp do materiałów źródłowych pozwalających w jeszcze bardziej wiarygodny sposób przedstawiać zagadnienia językowe.